Zmiany w Zarządzie OSP Krościenko Wyżne

W dniu dzisiejszym, Prezes naszej jednostki OSP – dh Mateusz Liput ze względu wyboru jego osoby na stanowisko Wójta Gminy Krościenko Wyżne podczas październikowych wyborów samorządowych, musiał złożyć rezygnację z kierowania naszą jednostką.
Z tego powodu odbyło się zebranie, podczas którego Zarząd przyjął rezygnację dh Liputa, który dalej jednak pozostanie członkiem naszej jednostki.

Nowym Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej został jednogłośnie wybrany dh Dariusz Gruszka, który do tej pory pełnił funkcję Wiceprezesa.
Do Zarządu w miejsce Mateusza Liputa został wybrany dh Marcin Michna, który objął Wiceprezesostwo OSP Krościenko Wyżne.

Dariusz Gruszka

Nowemu Prezesowi oraz Wiceprezesowi serdecznie gratulujemy. Mateuszowi Liputowi – nowemu Wójtowi Gminy Krościenko Wyżne życzymy powodzenia w kierowaniu naszą gminą i jednocześnie dziękujemy za olbrzymi wkład w rozwój naszej jednostki. Oczywiście liczymy na dalszą współpracę 🙂

fot. Krosno112.pl