Turniej OSP i MDP w grę FIFA

9 lutego o godzinie 10:00 w remizie zjawiło się 12 kandydatów do zdobycia Pucharu Zarządu w grę FIFA. Była to pierwsza edycja tego typu zmagań na konsoli XBOX, choć w ubiegłym roku o Puchar Zarządu rywalizowano w tenisie stołowym oraz piłkarzykach. System rozgrywek oraz przebieg losowania zawodników opracował dh Michał Zarych, a dh Agnieszka Wójcik rozlosowała uczestników fazy grupowej oraz przygotowała poczęstunek. W grupie mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, a mecz trwał 8 minut. Następnie zwycięzcy poszczególnych 4 grup zmieżyli się ze sobą w fazie pucharowej. Ostatecznie po bardzo zaciętej rywalizacji mecz o 3 miejsce rozegrali ze sobą: dh Dominik Glazar oraz dh Patryk Hejnar – zwyciężył Dominik. Wisienką na torcie był pojedynek prezentujących doskonałe umiejętności dh Damiana Pelca oraz dh Michała Pniaka. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden i został nim dh Damian (wygrywając 3 – 1). W imieniu Zarządu OSP Krościenko Wyżne okolicznościowy Puchar wręczył zwycięzcy Prezes OSP Krościenko Wyżne dh Mateusz Liput, a pamiątkowe dyplomy laureatom czterech pierwszych miejsc wręczyła dh Agnieszka Wójcik – Członkini Zarządu. Bardzo dziękujemy dh Michałowi Zarychowi  i dh Agnieszce Wójcik za pomoc przygotowaniu zawodów. Mamy nadzieję, że za rok rywalizacja będzie równie interesująca jak w dniu dzisiejszym.

W turnieju udział wzięli: Filip Pelczar, Dawid Szmyd, Damian Pelc, Dominik Glazar, Grzegorz Marszałek, Michał Zarych, Łukasz Zarych, Kamil Nóżka, Szymon Liput, Michał Pniak, Kacper Lorens, Patryk Hejnar.