Kolejne środki finansowe dla naszej jednostki

Wczoraj, 11 października delegacja naszej jednostki uczestniczyła w uroczystości rozdania promes na zakup sprzętu pożarniczego.
Granty zostały ufundowane przez Fundację KGHM. OSP w Krościenku otrzymała dotację w wysokości 25 000 zł!
Środki te zostaną przeznaczone na zakup m.in hełmów strażackich oraz pompy zanurzeniowej. Są to kolejne środki jakie otrzymała w ostatnim czasie nasza jednostka – w trakcie realizacji jest także projekt współfinansowany przez Fundację Orlen.

Również w październiku zakończyła się realizacja projektu współfinansowanego przez Fundusz Ubezpieczeń Społecznych Rolników.
Kwotę dotacji uzupełnioną wkładem własnym jednostki wydatkowano na zakup tłumic, zestawu medycznego R1, piły spalinowej oraz prądownicy wodnej Rosenbauer.

Pozyskanie ww. funduszy nie było by możliwe dzięki wsparciu panów Piotra Rycerskiego – Szefa Gabinetu Politycznego Ministra Aktywów Państwowych oraz Mateusza Liputa – Wójta Gminy Krościenko Wyżne, serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej działalności.

S.P, Foto: OSP Krościenko Wyżne