© 2011 OSP Krościenko Wyżne

Dzisiaj, kilka minut po godz. 7:00 zastęp z naszej OSP zadysponowany został przez MSK KM PSP w Krośnie do wypadku na ul. Marynkowskiej w Krościenku Wyznym. Na miejsce przybyły również: 1 zastęp z JRG Krosno, patrol Policji oraz ZRM. Po przeprowadzeniu rozpoznania okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi i udeżył w przepust. Poszkodowane dwie osoby zostały opatrzone przez ratownikow medycznych i przewiezione na dalsze badania do szpitala., a miejsce zdarzenia zabezpieczone przez strażaków. Droga podczas prowadzenia działań była zamknięta, dopiero po kilkudziesięciu minutach strażacy rozpoczęli przeprowadzanie ruchu wahadłowego. Nasz zastęp po zabraniu rozbitego samochodu przez lawetę dokończył neutralizowanie wyciekłych z niego płynów przy pomocy sorbentu i wrócił do jednostki o godz. 8:58.

wypadek marynkowska (1) wypadek marynkowska (2) wypadek marynkowska (3) wypadek marynkowska (4) wypadek marynkowska (5)