© 2011 OSP Krościenko Wyżne

W sobotę (17.12) w odpowiedzi na prośbę naszego Kapelana - ks. proboszcza Wiesława Kałamarz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku Wyżnym zajęli się wycięciem kilku choinek, które  miały stanowić dekorację świąteczną w naszym kościele. W wycince brali udział: Andrzej Glazar, Stanisław Pelczar, Paweł Szałankiewicz, Radosław Jurczak, Jarek Kostyrka, Paweł Szałankiewicz, Michał Zarych, którym bardzo serdecznie dziekujemy za poświęcony czas.

wycinka choinek (1) wycinka choinek (2) wycinka choinek (4) wycinka choinek (3)