© 2011  OSP Krościenko Wyżne

W czwartek, 9 czerwca 2016 r. o godz. 6:15 z placu przy Domu Strażaka w Krościenku Wyżnym dziewięcioosobowa grupa z naszej jednostki OSP wyruszyła w kierunku Kielc na XI Międzynarodową Wystawę Ratownictwo, Zabezpieczenie i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2016. W wycieczce udział wzięli: Marcin Michna, Mieczysław Hebda, Agnieszka Wójcik, Dagmara Kmonk oraz wyróżnieni przez swojego opiekuna za zaangażowane na rzecz MDP: Paulina Duda, Kacper Liput, Kamil Nóżka, Jakub Jurczak, Mirela Fejkiel. Po dojechaniu na miejsce i zarejestrowaniu swojego udziału nasi druhowie mieli okazję obejrzeć najnowocześniejszy sprzęt ratowniczo-gaśniczy, różne rodzaje umundurowania strażackiego, samochody pożarnicze wyprodukowane przez wiodące firmy działające na pożarniczym rynku oraz wiele nowości związanych ze strażą pożarną. Po kilkukodzinnym zwiedzaniu oraz obiedzie reprezentanci naszej OSP udali się w drogę powrotną. Poniżej prezentujemy Państwu kilka ujęć z tegorocznej EDURY. Nastepna wystawa za dwa lata.

edura 2016 (1) edura 2016 (2) edura 2016 (3) edura 2016 (4) edura 2016 (5)
edura 2016 (6) edura 2016 (7) edura 2016 (8)