Administrator:
© 2011  OSP Krościenko Wyżne
Wszystkie treści są chronione przez prawo autorskie i nie mogą być kopiowane
bez wyraźnej zgody i aktywnego odniesienia do źródła!
Marquee
Ochotnicza Straż Pożarna w Krościenku Wyżnym

38-422 Krościenko Wyżne
ul. Południowa 3
powiat krośnieński,
województwo podkarpackie

tel.: (13) 43 15 900
e-mail: ospkroscienkowyzne@op.pl
W razie zagrożenia dzwoń:
lub
Statystyka wyjazdów 2015
W dniu dzisiejszym o godz. 9:00 rozpoczęły się rozgrywki I Turnieju o Puchar Prezesa OSP Krościenko Wyżne w tenisie stołowym. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie: I - do 16 lat, II - powyżej 16 lat. Zawodnicy przystąpili do losowania i po poznaniu swoich przeciwników rozpoczęli grę. Rywalizacja odbywała się równolegle na dwóch stołach, a walka w obydwu kategoriach była bardzo zacięta. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I kat. (do 16 lat):
1 miejsce - Kamil Nóżka
2 miejsce - Szymon Liput
3 miejsce - Jakub Jurczak

II kat. (powyżej 16 lat):
1 miejsce - Paweł Szałankiewicz
2 miejsce - Radosław Jurczak
3 miejsce - Krzysztof Łącki.

Zwycięzcom gratulujemy, jednocześnie informujemy, że okolicznościowe puchary oraz dyplomy zostaną wręczone podczas tegorocznych obchodów Dnia Strażaka (30 kwietnia). Dziękujemy Sekcji Tenisa Stołowego z naszej miejscowości za udostępnienie jednego ze stołów do gry oraz tablic.

                                                                                                                                                                                                       
                                                                                                
                                                                                                  
pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (1) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (2) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (3) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (4) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (5)
pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (6) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (7) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (8) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (9) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (10)
pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (11) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (12) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (13) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (14) pierwszy turniej o puchar prezesa w tenisie stolowym (15)