© 2011  OSP Krościenko Wyżne

W dniu dzisiejszym o godz. 9:00 rozpoczęły się rozgrywki I Turnieju o Puchar Prezesa OSP Krościenko Wyżne w tenisie stołowym. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie: I - do 16 lat, II - powyżej 16 lat. Zawodnicy przystąpili do losowania i po poznaniu swoich przeciwników rozpoczęli grę. Rywalizacja odbywała się równolegle na dwóch stołach, a walka w obydwu kategoriach była bardzo zacięta. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I kat. (do 16 lat):
1 miejsce - Kamil Nóżka
2 miejsce - Szymon Liput
3 miejsce - Jakub Jurczak

II kat. (powyżej 16 lat):
1 miejsce - Paweł Szałankiewicz
2 miejsce - Radosław Jurczak
3 miejsce - Krzysztof Łącki.

Zwycięzcom gratulujemy, jednocześnie informujemy, że okolicznościowe puchary oraz dyplomy zostaną wręczone podczas tegorocznych obchodów Dnia Strażaka (30 kwietnia). Dziękujemy Sekcji Tenisa Stołowego z naszej miejscowości za udostępnienie jednego ze stołów do gry oraz tablic.