© 2011 OSP Krościenko Wyżne

W dniu dzisiejszym w naszej remizie odbył się I Turniej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Krościenko Wyżne w "piłkarzyki". W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn w dwuosobowych składach, a byli to: Filip Pelczar i Bartosz Wójcik, Damian Nóżka i Kamil Nóżka, Oskar Fortuna i Dawid Szmyd, Jakub Jurczak i Kacper Liput, Marcin Niepokój i Mateusz Florek, Michał Niżnik i Damian Pelc. Nadzór nad turniejem oraz funkcję sędziego pełnił opiekun MDP - Mateusz Liput. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzca grupy I grał o finał ze zdobywcą drugiego miejsca z grupy II i odwrotnie. O wejście do finału walczyły pary:
1. Mateusz Florek i Marcin Niepokój - Michał Niżnik i Damian Pelc (wynik meczu 4-3)
2. Filip Pelczar i Bartosz Wójcik - Kacper Liput i Jakub Jurczak (wynik meczu 3-5).
Tuż przed końcowymi rozgrywkami miała miejsce krótka przerwa na poczęstunek, a po niej w finale zagrali Mateusz z Marcinem przeciko Kacprowi i Kubie. Emocjonujące starcie zakończyło się wynikiem starszych - Mateusza i Marcina (wynik 8-4). Trzeba jednak podkreślić, że Kacper i Kuba to najmłodsi uczestnicy zawodów, a rozgrywki zakończyli na wspaniałym II miejscu. III miejsce zajęli: Michał Niżnik i Damian Pelc, pokonując w "małym finale" Filipa Pelczara i Bartosza Wójcika 8-3.

turniej mdp osp w pilkarzyki (1) turniej mdp osp w pilkarzyki (2) turniej mdp osp w pilkarzyki (3) turniej mdp osp w pilkarzyki (4) turniej mdp osp w pilkarzyki (5)
turniej mdp osp w pilkarzyki (6) turniej mdp osp w pilkarzyki (7) turniej mdp osp w pilkarzyki (8) turniej mdp osp w pilkarzyki (9) turniej mdp osp w pilkarzyki (10)