© 2011 OSP Krościenko Wyżne

Kilkanaście minut po godzinie 23 zakończyły się działania dwóch zastępów straży pożarnej (JRG Krosno oraz OSP Krościenko Wyżne) w Krościenku Wyżnym przy ul. Północnej. Około godz. 21.15 zastępy zadysponowanie zostały przez MSK Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie do palącej się sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, ugaszeniu pożaru przy pomocy gaśnic proszkowych, udroznieniu przewodu kominowego oraz kierowaniu ruchem. Po raz kolejny apelujemy do wszystkich, aby na bieżąco dbali o drożność kominów swoich domów!!! W działaniach brały udział: GCBA 5/32 Scania z JRG Krosno oraz GBARt 2/17 StarMan z OSP Krościenko Wyżne.
Pożar sadzy w Krościenku na ul. Północnej Pożar sadzy w Krościenku na ul. Północnej Pożar sadzy w Krościenku na ul. Północnej Pożar sadzy w Krościenku na ul. Północnej Pożar sadzy w Krościenku na ul. Północnej