Administrator:
© 2011  OSP Krościenko Wyżne
Wszystkie treści są chronione przez prawo autorskie i nie mogą być kopiowane
bez wyraźnej zgody i aktywnego odniesienia do źródła!
Marquee
Ochotnicza Straż Pożarna w Krościenku Wyżnym

38-422 Krościenko Wyżne
ul. Południowa 3
powiat krośnieński,
województwo podkarpackie

tel.: (13) 43 15 900
e-mail: ospkroscienkowyzne@op.pl
W razie zagrożenia dzwoń:
lub
Statystyka wyjazdów 2015
W dniu 30.12.2017 r., o godz. 17:58, Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Krośnie zadysponowało zastęp naszej jednostki do pożaru hali produkcyjno - magazynowej na ul. Księżej w Pustynach. Na miejsce bezzwłocznie udał się zastęp GBARt 2/17 z sześcioosobową obsadą pod dowództwem dh Pawła Szałankiewicza (naczelnika naszej jednostki). Działania prowadził już zastępy z JRG Krosno oraz OSP Pustyny. Pożar zauważyli pracownicy jednej z firm ochroniarskich. Strażacy chcąc wejść do wnętrza budynku misieli wywarzyć drzwi, a ze względu na bardzo duże zadymienie pracowali w aparatach ochrony układu oddechowego. Okazało się, że przyczyną pożaru były palące się trociny, które zostały wydobyte przez zastępy na zewnątrz budynku i ugaszone. Po dokładnym przewietrzeniu magazynu, jego wnętrze zostało sprawdzone kamerą termowizyjną z JRG Krosno.
                                                                                                                                                                                                       
                                                                                                
                                                                                                  
pozar hali magazynowej w pustynach (1) pozar hali magazynowej w pustynach (2) pozar hali magazynowej w pustynach (3) pozar hali magazynowej w pustynach (4) pozar hali magazynowej w pustynach (5)
pozar hali magazynowej w pustynach (6) pozar hali magazynowej w pustynach (7) pozar hali magazynowej w pustynach (8) pozar hali magazynowej w pustynach (9) pozar hali magazynowej w pustynach (10)
pozar hali magazynowej w pustynach (11) pozar hali magazynowej w pustynach (12) pozar hali magazynowej w pustynach (13) pozar hali magazynowej w pustynach (14) pozar hali magazynowej w pustynach (15)
pozar hali magazynowej w pustynach (16) pozar hali magazynowej w pustynach (17) pozar hali magazynowej w pustynach (18) pozar hali magazynowej w pustynach (19)