© 2011-       OSP Krościenko Wyżne
Od czwartku, 30.04.2015 r. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Krościenko Wyżne ma nowego opiekuna. Został nim dh Mateusz Liput, członek naszej OSP, na co dzień funkcjonariusz KM PSP w Krośnie. Pierwsze zajęcia z nowym opiekunem odbyły się właśnie w czwartek na boisku Orlik. Spotkania MDP będą odbywały się conajmniej dwa razy w miesiącu. Tematyka spotkań będzie związana z:
- poznawaniem struktur MDP oraz OSP,
- udzielaniem kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej,
- zapoznaniem się ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym,
- tematyką przeciwpożarową,
- przygotowaniem dzieci i młodzieży do konkursów związanych z tematyką pożarniczą oraz zawodów sportowo-pożarniczych.

Gorąco zapraszamy na zbiórki również wszystkich chętnych (w wieku 7-18 lat), którzy chcą wstąpic w szeregi MDP. Wszelkie informacje dla wszystkich kandydatów do MDP uzyskać można bezposrednio w remizie OSP Krościenko Wyżne lub drogą meilową, kierując pytania na adres: ospkroscienkowyzne@op.pl

Jeśli  lubisz podejmować wyzwania i odważne decyzje, lubisz sport i rekreację,  masz zamiłowanie do munduru i samochodów, pragniesz ratować ludzi, zwierzęta, nieść pomoc innym, dbać o środowisko naturalne oraz pragniesz  w przyszłości  zostać strażakiem - wstąp do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Krościenko Wyżne.
Czekamy na Ciebie.

Pobierz i wypełnij deklarację MDP.

Kliknij, aby pobrać deklarację wstąpienia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej