Tworzymy nową orkiestrę.

Zarząd jednostki OSP w Krościenku Wyżnym rozpoczyna z dniem 15 sierpnia 2012 r. nabór muzyków do zespołu muzycznego. W fazie naboru nie ma ukierunkowania czy będzie to orkiestra dęta, czy też zespół złożony z instrumentów smyczkowych, klawiszowych, gitarowych czy mieszany. O rodzaju i charakterze  tworzonego zespołu lub zespołów Zarząd zdecyduje wspólnie ze zgłoszonymi się osobami chętnymi do udziału w tworzonym zespole muzycznym.

Jeśli umiesz grać na jakimkolwiek instrumencie i chcesz powiększyć swój repertuar muzyczny, chcesz pokazać się na forum publicznym i jesteś zdecydowany wstąpić do zespołu muzycznego, nie zwlekaj zgłoś swój akces, zadzwoń pod nr telefonu :
Prezes - 694852859  i Wiceprezes -  609555281.

Zarząd OSP gwarantuje:
-   odpowiednie pomieszczenia do prób i ćwiczeń muzycznych,
-   instrumenty dla osób ich nie posiadających,
-   opiekę, promocję i występy również poza naszą gminą,
-   kierownika zespołu
-   jednolity ubiór dla ewentualnych członków zespołu bądź orkiestry.
-   możliwość stworzenia własnego zespołu np. rokowego, bądź kapeli.
-   środki na działalność ( wyposażenie ) zespołu i inne.
Oczekiwania Zarządu:
-   2-3 występy okolicznościowe w ciągu roku na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej,
-   samodyscypliny oraz wykorzystywania pomieszczeń strażackich i ewentualnych instrumentów zgodnie z ich przeznaczeniem,
-   wszystkie sprawy organizacyjne będą omówione na spotkaniu inauguracyjnym, które będzie przeprowadzone po zgłoszeniu się
     8-10 osób ( muzyków ) chętnych  do gry w zespole.
-   osoby niepełnoletnie powinny posiadać zgodę rodziców.

Zapraszamy - nabór jest prowadzony do 30 września 2012 roku.

Zarząd OSP
                                                                                                Krościenko Wyżne.