W sobotę od godziny 13.30 drużyna wystawiona przez Ochotniczą Straż Pożarną w Krościenku Wyżnym rozpoczęła rozgrywki w Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Wójta Gminy Krościenko Wyżne. Mecze rozgrywano na boisku Orlik 2012 w naszej miejscowości. I grupa rozgrywała swoje spotkania już od godziny 10:00, natomiast nasi strażacy po losowaniu znaleźli się w grupie II razem z drużynami: Oldbojów, Marconii oraz Chytrych Lisów. Po zakończonych rozgrywkach reprezentacja OSP zaproszona została przez organizatorów turnieju na grilla.
Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej wystąpiła w składzie dziesięcioosobowym, w tym: 7 strażaków i 3 osoby spoza OSP:
1. Biały Krzysztof
2. Gruszka Grzegorz
3. Filar Dominik
4. Karaś Marcin
5. Kobus Krystian
6. Liput Mateusz - kapitan drużyny
7. Liput Damian
8. Perłowski Radosław
9. Rogala Mateusz
10. Wiszyński Adrian
Turniej Dzikich Drużyn. OSP - Oldboje