Z okazji Dnia Strażaka, 4 maja 2012 r. na placu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyły się uroczyste obchody strażackiego święta połączone z promocją oficerów Państwowej Straży Pożarnej Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Wśród nich mianowany na pierwszy stopień oficerski (mł. kapitana) został nasz kolega, strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku Wyżnym - Marcin Lorens. Nasz druh był jednym spośród 400 w Polsce, którym nadano pierwszy stopień oficerski.
Marcin rozpocznie teraz pracę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie. Z tej okazji życzymy Marcinowi dalszych sukcesów w pracy zawodowej i serdecznie gratulujemy!!!
Promocja mł. kpt. Marcina Lorensa