© Since 2011  OSP Krościenko Wyżne
Wszystkie treści są chronione przez prawo autorskie i nie mogą być kopiowane bez wyraźnej zgody i aktywnego odniesienia do źródła!
OTWP 2012 - eliminacje gminne

W świetlicy Domu Strażaka  OSP Krościenko Wyżne, w dniu 16 marca 2012 roku o godz. 9.00  przeprowadzono gminny finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej który przebiega pod hasłem „ Młodzież zapobiega pożarom”. Do rozgrywki przystąpiło 8 - u uczniów, którzy w eliminacji środowiskowej okazali się najlepsi.
Finał gminny obejmował dwa etapy sprawdzianu wiedzy: I etap wstępny - test jednokrotnego wyboru i II etap decydujący -ustny sprawdzian z zakresu typowych działań strażackich oraz sprzętu i wyposażenia.
Wyniki:

Szkoła Podstawowa:      1.  Michał  Niżnik      - 12 pkt.
                                       2.  Bartosz Wójcik      - 10 pkt.
                                       3.  Filip Pelczar
         - 10 pkt.
                                       4.
Marlena Klamut   -   3 pkt.

Gimnazjum:                     1. Michał Śliwiński      - 8 pkt.
                                         2.  Agnieszka Wójcik  -  5 pkt.
                                         3.  Łukasz Zarych        - 2 pkt
.

Zwycięzcy, tj. Michał Niżnik i Michał Śliwiński wezmą udział w eliminacji powiatowej Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbywającej się w dniu 27 marca 2012 r. (wtorek) o godz. 1000  w Zespole Szkół im. Aleksandra Fredry  w Odrzykoniu przy ul. Ks. Ernesta Świątka 4.
Eliminację gminną przeprowadziła Komisja w składzieMarek Fejkiel - PSP Krosno, Jan Kuźnar -Prezes ZG OSP, Jan Omachel- Wójt Gminy, Marta Such - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej, Marek Aftanas - Dyrektor Publicznego Gimnazjum, Zbigniew Liput - Prezes jednostki OSP i Robert Wójcik V-ce Prezes OSP Krościenko Wyżne.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesu w eliminacji powiatowej.

Mieszkańców naszej gminy  z a p r a s z a m y do zaglądnięcia na naszą stronę internetową www.ospkroscienkowyzne.cba.pl na której  publikujemy informacje z życia Ochotniczej Straży Pożarnej w Krościenku Wyżnym, a już niebawem  w  linku  „Aktualności” ukaże się nasza odpowiedź na artykuły zawarte  w  nr 2  z  lutego  2012  pt. „Istotne zmiany w działalności orkiestry dętej” i „Orkiestra Dęta pod gminnym patronatem”.

OTWP 2012 eliminacje gminne (1)
OTWP 2012 eliminacje gminne (2)
OTWP 2012 eliminacje gminne (5)
OTWP 2012 eliminacje gminne (6)
OTWP 2012 eliminacje gminne (14)
OTWP 2012 eliminacje gminne (15)