© 2011  OSP Krościenko Wyżne

9 lutego o godzinie 10:00 w remizie zjawiło się 12 kandydatów do zdobycia Pucharu Zarządu w grę FIFA. Była to pierwsza edycja tego typu zmagań na konsoli XBOX, choć w ubiegłym roku oPuchar Zarządu rywalizowano w tenisie stołowym oraz piłkarzykach. System rozgrywek oraz przebieg losowania zawodników opracował dh Michał Zarych, a dh Agnieszka Wójcik rozlosowała uczestników fazy grupowej oraz przygotowała poczęstunek. W grupie mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym", a mecz trwał 8 minut. Następnie zwycięzcy poszczególnych 4 grup zmieżyli się ze sobą w fazie pucharowej. Ostatecznie po bardzo zaciętej rywalizacji mecz o 3 miejsce rozegrali ze sobą: dh Dominik Glazar oraz dh Patryk Hejnar - zwyciężył Dominik. Wisienką na torcie był pojedynek prezentujących doskonałe umiejętności dh Damiana Pelca oraz dh Michała Pniaka. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden i został nim dh Damian (wygrywając 3 - 1). W imieniu Zarządu OSP Krościenko Wyżne okolicznościowy Puchar wręczył zwycięzcy Prezes OSP Krościenko Wyżne dh Mateusz Liput, a pamiątkowe dyplomy laureatom czterech pierwszych miejsc wręczyła dh Agnieszka Wójcik - Członkini Zarządu. Bardzo dziękujemy dh Michałowi Zarychowi  i dh Agnieszce Wójcik za pomoc przygotowaniu zawodów. Mamy nadzieję, że za rok rywalizacja będzie równie interesująca jak w dniu dzisiejszym.

W turnieju udział wzięli: Filip Pelczar, Dawid Szmyd, Damian Pelc, Dominik Glazar, Grzegorz Marszałek, Michał Zarych, Łukasz Zarych, Kamil Nóżka, Szymon Liput, Michał Pniak, Kacper Lorens, Patryk Hejnar.

turniej osp fifa (2) turniej osp fifa (3) turniej osp fifa (4) turniej osp fifa (5) turniej osp fifa (6)
turniej osp fifa (7) turniej osp fifa (8) turniej osp fifa (9) turniej osp fifa (10) turniej osp fifa (11)
turniej osp fifa (12)