Wkrótce głosowanie na Drzewo Roku 2012

Szanowni Państwo,

- Są ludzie, którzy kochają drzewa i uważają je za swoje ulubione. Jeśli mogą starają się je pielęgnować i otaczać opieką. Wspominają ich dzieje, są z nich dumni, opowiadają o nich innym. Właśnie dla tych ludzi i ich drzew Klub Gaja ogłosił Konkurs Drzewo Roku - przeczytać można w liście wysłanym do nas przez Klub Gaja.

Na II edycję konkursu napłynęło 290 zgłoszeń z całej Polski, które potwierdziły miłość, szacunek i znajomość drzew rozpoznawanych w kraju i w regionie. Spośród nich jury wybrało 11 najciekawszych, w tym gronie znalazł się dąb "ALEKSANDER" z Krościenka Wyżnego zgłoszony przez Stowarzyszenie Kulturalne "Dębina".

Które drzewo zostanie laureatem konkursu??? Zadecydują internauci.

Dlatego gorąco Panstwa zapraszam  do głosowania na drzewo, które upamiętnia pobyt Aleksandra Fredry w naszym dworze i pamięta jego czasy!!!

Od 1 czerwca  przez cały miesiąc na stronie http://swietodrzewa.pl/drzewo_roku_2012/ trwać będzie głosowanie - nasz dąb jest jedynym drzewem z Podkarpacia w tym plebiscycie. Głosuj na Podkarpacie!!!!!

Można oddać głos tylko raz z danego adresu e-mail. Twój głos zostanie zaliczony po kliknięciu w link, który otrzymasz w e-mailu po oddaniu głosu.

Zapraszamy do głosowania na Drzewo Roku 2012

Konkurs Drzewo Roku w Polsce jest częścią projektu Święto Drzewa, który został dofinansowany przez Narodowy Fundusz  Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Dąb Aleksander